Narzeczeni – nauki przedślubne.

Pary zainteresowane uczestnictwem w naukach przedślubnych proszone są o kontakt w tej sprawie z biurem klasztoru:
Biuro – Dominikanie we Wrocławiu

Konsultacje indywidualne w poradni życia rodzinnego z odpowiednio przygotowaną osobą świecką – doradcą życia rodzinnego są umawiane już w trakcie trwania katechez. Na spotkania w poradni proszę zarezerwować najlepiej ok. 1-2 miesiące. Są one organizowane w formie stacjonarnej, w poradni lub online. Po ukończeniu spotkań wystawiane jest osobne zaświadczenie – niezbędne dla sporządzenia protokołu przedślubnego.

Spotkania indywidualne dla par z doradcą rodzinnym, prowadzone w ramach kursu – przeznaczone są dla uczestników kursów (katechez przedślubnych) organizowanych przy Klasztorze. Informacje na temat miejsc i zapisów można uzyskać w trakcie trwania kursu .

Jeśli jesteś umówiony z nami na spotkanie w poradni i chcesz zgłosić specjalne potrzeby w zakresie komunikacyjnym bądź dostępności architektonicznej – prosimy o kontakt mailowy [email protected], telefoniczny bądź smsowy 728471669, postaramy się, żeby spotkanie przebiegło możliwie komfortowo zarówno kiedy jesteś młodą mamą, jak i osobą korzystającą ze wsparcia ruchowego w postaci wózka, czy niedosłyszącą. 🙂

Ochrona danych:

W działaniach statutowych Kościół katolicki jest wyłączony spod regulacji RODO na podstawie art. 91 RODO. Dane podawane przy rejestracji służą wyłącznie dla zebrania grupy uczestniczącej w kursie i dla potrzeb kontaktu w przypadku umawiania spotkań indywidualnych.