Narzeczeni – nauki przedślubne.

Pary zainteresowane uczestnictwem w naukach przedślubnych proszone są o kontakt w tej sprawie z biurem klasztoru:
Biuro – Dominikanie we Wrocławiu

Każda para otrzymuje zaświadczenie o uczestnictwie w naukach przedślubnych. Wymagana jest obecność na wszystkich spotkaniach.

Konsultacje indywidualne w poradni życia rodzinnego z odpowiednio przygotowaną osobą świecką – doradcą życia rodzinnego są umawiane w trakcie trwania katechez. Na spotkania w poradni proszę zarezerwować najlepiej ok. 1-2 miesiące. Są one organizowane w formie stacjonarnej w poradni lub online. Po ukończeniu spotkań wystawiane jest osobne zaświadczenie – niezbędne dla sporządzenia protokołu przedślubnego.

Spotkania indywidualne dla par z doradcą rodzinnym, prowadzone w ramach kursu – przeznaczone są dla uczestników kursów organizowanych przy Klasztorze. Informacje na temat miejsc i zapisów można uzyskać w trakcie trwania kursu .

Ochrona danych:

W działaniach statutowych Kościół katolicki jest wyłączony spod regulacji RODO na podstawie art. 91 RODO. Dane podawane przy rejestracji służą wyłącznie dla zebrania grupy uczestniczącej w kursie i dla potrzeb kontaktu w przypadku umawiania spotkań indywidualnych.